Movies
Ratings
50
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 3.5
Kamome DinerRated ★ 4.5
BedevilledRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.0
Big EyesRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 5.0
ShameRated ★ 4.5
MommyRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0