Series
Ratings
139
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Five EnoughRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Bubble GumRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0