Movies
Ratings
2081
AladdinRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
La ChimeraRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
KwaidanRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 5.0
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
Take the Money and RunRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0