Series
Ratings
110
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
How to Become a Cult LeaderRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 1.0
The TyrantRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 2.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 3.0