Movies
Ratings
101
The HimalayasRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 3.0
Draft DayRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0