Titles you rated
The Family ManRated ★ 3.5
The Merchant of VeniceRated ★ 3.5
FestivalRated ★ 4.0
Our Sweet Days of YouthRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Tragedy of MacbethRated ★ 5.0
WickedRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
The Look of SilenceRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Pale Blue EyeRated ★ 2.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Dream ScenarioRated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Good MorningRated ★ 4.0
The Seventh SealRated ★ 5.0