Series
Ratings
172
One Piece Season 2Rated ★ 3.5
Wonder ManRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Alien: EarthRated ★ 0.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
Task Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
StickRated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
The StudioRated ★ 3.5
TempestRated ★ 1.5
Marvel ZombiesRated ★ 2.5
TwelveRated ★ 0.5- 다큐멘터리 3일Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Interior ChinatownRated ★ 3.0