Series
Ratings
332
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.5- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.5
Docuprime: Math and the Rise of CivilizationRated ★ 3.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0- Operation Love SpecialsRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Problem Child in HouseRated ★ 3.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
Rural OutcastsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0