Movies
Ratings
1356
The InternRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Pitch PerfectRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5