Series
Ratings
211
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 3.0
HomelandRated ★ 5.0
HomelandRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.5