Series
Ratings
30
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
LutherRated ★ 3.5
Lucky LouieRated ★ 4.0
LutherRated ★ 2.5
LutherRated ★ 3.0
LutherRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0