Series
Ratings
73
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Win or LoseRated ★ 4.5
Earth ArcadeRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- 개소리Rated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 4.5