Series
Ratings
25
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
LastRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Ushio and ToraRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Steal HeartRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0