Movies
Ratings
74
Hollow ManRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.0
Green FishRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0