Movies
Ratings
1367- HumintRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
People, Places, ThingsRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5- Planet SpoiliaRated ★ 3.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
Addams Family ValuesRated ★ 4.0- Blossom GraduationRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.5
Dead Snow 2: Red vs. DeadRated ★ 3.0
This Is Spinal TapRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5