Movies
Ratings
226
ArrivalRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Under the Tuscan SunRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5