Series
Ratings
39
UnnaturalRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
DARLING in the FRANXXRated ★ 1.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 5.0