Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.0
My Daughter's Men : Dad is Watching 4Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0- Fork you Boss Season 1Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0