Movies
Ratings
39
The ExperimentRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
SanctumRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
TransformersRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 5.0