Series
Ratings
12
The ChaserRated ★ 5.0
Chief KimRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Doctor PrisonerRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 1.0