Series
Ratings
218
I Am Married...But!Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 3.5
New Life BeginsRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- NingenkowaiRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.5
Naked HistoryRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0