Series
Ratings
11
Community Season 2Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
We All Cry DifferentlyRated ★ 2.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.0
My Happy HomeRated ★ 3.5- I'm Dying SoonRated ★ 2.0
The Red TeacherRated ★ 3.0
Assistant Manager B and Love LetterRated ★ 2.5
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.5- Summer DreamRated ★ 2.5