Movies
Ratings
611
Super Happy ForeverRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
The ApartmentRated ★ 3.5
Saint MaudRated ★ 4.0
Things You Can Tell Just by Looking at HerRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
45 YearsRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 3.5
The BeguiledRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
War DogsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 3.5
Paranoid ParkRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5