Movies
Ratings
370
WonderRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Criminal ConspiracyRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 4.0
Up for LoveRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 5.0
One DayRated ★ 2.5
SuffragetteRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
The Great WallRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 4.0