Series
Ratings
56- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
SeinfeldRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 2.5
RevenantRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.0