Series
Ratings
24
Rick and Morty Season 7Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0- EuphoriaRated ★ 2.5
StrangerRated ★ 4.5
Pretend It's a CityRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 2.5
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 2.5