Series
Ratings
162
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 5.0
HirayasumiRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- すいかRated ★ 4.0
Ke no Hi no KekekeRated ★ 3.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.0
A Dance From AfarRated ★ 4.0
Renai no SusumeRated ★ 3.0
FiascoRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Pocket ni Boken wo TsumekondeRated ★ 3.5
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 4.0