Movies
Ratings
51
What Women WantRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 2.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0