Series
Ratings
230- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Marvel's The DefendersRated ★ 2.5
My Shy BossRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5