Series
Ratings
775
The Amazing World of Gumball Season 1Rated ★ 3.0
Rick and Morty Season 8Rated ★ 2.0
The Simpsons Season 36Rated ★ 5.0
The Simpsons Season 35Rated ★ 5.0
The Simpsons Season 34Rated ★ 5.0
The Simpsons Season 33Rated ★ 5.0
The Simpsons Season 32Rated ★ 5.0
The Simpsons Season 31Rated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Beyond Stranger ThingsRated ★ 1.0- Hazbin Hotel Season 2Rated ★ 4.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.5- Eomeoni Dangsinui IyagiRated ★ 2.5
- The Most Beautiful Goodbye in the WorldRated ★ 3.0
Futurama Season 12Rated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5