Series
Ratings
77
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Dear XRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The King of PigsRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 1.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5