Titles you rated
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
SPEC: ZeroRated ★ 3.0
BOSSRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Romance in the RainRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
JinRated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 1.0