Series
Ratings
128- 아이 엠 복서Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 5.0
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5