Series
Ratings
86
Mask GirlRated ★ 3.5
Dope Season 3Rated ★ 3.5- Dope Season 2Rated ★ 3.5
Dope Season 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Bread BarbershopRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Street Food Fighter 2Rated ★ 5.0
Street Food FighterRated ★ 5.0
Atlantic : The Wildest Ocean on EarthRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
GoedamRated ★ 2.5
Women Make Film: A New Road Movie Through CinemaRated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
The Fresh Prince of Bel-AirRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5