Movies
Ratings
634
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 3.0
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
My Secret SantaRated ★ 1.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
NebraskaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5