Series
Ratings
47
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 5.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
EmmaRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
The Disguiser.Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
VeepRated ★ 4.0
VeepRated ★ 4.5
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
VeepRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0