Movies
Ratings
622
28 Years LaterRated ★ 3.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 3.0
The OmenRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5- In Our DayRated ★ 3.0
Dressed to KillRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.5- The Cap of FoolsRated ★ 3.5
Fatal AttractionRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 4.5
The DenRated ★ 2.5
RevengeRated ★ 3.5
Hard CandyRated ★ 4.0