Series
Ratings
21
DARLING in the FRANXXRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.5
WentworthRated ★ 4.0
Angel Beats!Rated ★ 4.5
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
You're My PetRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
One Piece Season 3: Enter Chopper at the Winter IslandRated ★ 4.5
Awkward.Rated ★ 3.5
The PoliticianRated ★ 4.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.5
Joker GameRated ★ 2.5
You're My PetRated ★ 3.5