Movies
Ratings
120
A MuseRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 4.0