Series
Ratings
112- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 5.0
Marry Him If You DareRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 4.5
9 End 2 OutsRated ★ 5.0
What's Up FoxRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Waiting for LoveRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5