Series
Ratings
386- Billion x SchoolRated ★ 2.0
Legal Enforcement With DogsRated ★ 3.5
DearestRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 2.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 3.0
Caution, Hazardous WifeRated ★ 2.5
Maison de PoliceRated ★ 3.0
Keishicho OutsiderRated ★ 2.5
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 3.0
Shinhannin FlagRated ★ 2.5
Dear SisterRated ★ 2.0
My Dear ExesRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 3.0
MiraclesRated ★ 3.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 3.0- Nijiiro KaruteRated ★ 3.0
- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.0
Don't Waste Your Time, LoversRated ★ 3.5