Series
Ratings
73
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5
The WitcherRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5