Series
Ratings
133
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Homeland Season 1Rated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.0
Pretend It's a CityRated ★ 5.0
대학전쟁Rated ★ 3.5- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Unanswered questionsRated ★ 4.5
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 4.5