Movies
Ratings
730
The ConjuringRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.5
CouplesRated ★ 1.5
A Day for an AffairRated ★ 2.0
Good Luck ChuckRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 4.5
You Are My PetRated ★ 1.0
No Strings AttachedRated ★ 4.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Love So DivineRated ★ 2.5- SinglesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.5
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Jurassic WorldRated ★ 5.0