Series
Ratings
39
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
May It Please the CourtRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0