Titles you rated
D.P.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
Tidying Up with Marie KondoRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- プライドRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 2.0- SwampRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
TripleRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 2.5
Sharp1Rated ★ 2.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 2.0
My Love Eun DongRated ★ 2.0