Series
Ratings
126
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0