Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 2.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Rosen MaidenRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 2.5- 올림포스 가디언Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.0
Sgt. FrogRated ★ 2.5- Phantom Thief JeanneRated ★ 4.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
The Prince of TennisRated ★ 3.5