Series
Ratings
99
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 5.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Black DovesRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- Steel Troops WRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5