Movies
Ratings
47
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0